25.10.2020. (nedjelja) Kalnik

OTKAZUJE SE!

kalnik1PLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira planinarski izlet za polaznike opće planinarske škole i ostale članove:

KALNIK
nedjelja, 25. listopada 2020.

Izlet će se održati uz primjenu svih mjera i preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, vezanih uz provođenje sportsko-rekreativnih aktivnosti na otvorenom prostoru.

Plan izleta:
Okupljanje u 8 sati na parkiralištu iza pošte u Sv. Nedelji.

Prijevoz osobnim automobilima, 1:20 h do doma Kalnik, gdje je kratka pauza za kavicu, čaj.

Trasa hoda: dom Kalnik, idemo preko 7 zubi pa do vrha Vranilac ( HPO 643 m) i spuštamo se u dom.
Vrijeme hoda: 1:30 h do 2 h.
Težina: kondicijski lagano, tehnički srednje zahtjevno.

Prehrana: u planinarskom domu, ili iz ruksaka.
Oprema: standardna planinarska, primjenjena vremenskim uvjetima + kacige i rukavice za feratu (uzeti min 1,5 l vode), što laganiji ruksak, hrana se moze ostaviti u autu da bi se lakše popeli.
Popis opreme na https://www.pd-pinklec.hr/index.php/9-razno/15-oprema-za-planinarenje.
Planirani povratak u Sv. Nedelju po želji, sve ovisi o vremenu. Ako neće biti kiše, možemo odraditi i neku od poučnih staza kojih tamo ima jako puno 😉.

Informacije i prijave: 098/167-9874, Tihomir.