24.9.2022. (subota) Medvednica: Horvatove stube, Hunjka

DSC09263PLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira za polaznike male planinarske škole i ostale članove planinarski izlet:

MEDVEDNICA: Horvatove stube, Hunjka
subota, 24. rujna 2022.

Zbog nepovoljne vremenske prognoze za nedjelju, izlet će se održati u subotu 24. rujna.

Krećemo iz Sv. Nedelje iza pošte u 7:30 h ujutro, naravno dođite 10-ak minuta ranije.

Vozimo se osobnim automobilima do Kraljevog vrha, gdje započinjemo svoj planinarski hod stazom 49 prema Horvatovim stubama, pa sve do Hunjke gdje ćemo se odmoriti, podružiti i nešto pojesti.

Nakon pauze nastavljamo prema pl.kući Junac i kružno se spuštamo prema Oštrici gdje se opet vraćamo prema Kraljevom Vrhu.

Očekivani povratak do Kraljevog vrha oko 17h.

Napomena:
Svi koji idu na izlet moraju imati odgovarajuću planinarsku obuću (gojzerice) te biti slojevito obučeni. Tko ima planinarske štapove neka ih ponese.
U ruksake staviti kabanice za svaki slučaj, dovoljno vode i nešto za pojesti.

Prehrana je u domu ili nešto iz ruksaka, kako god tko želi.

Vrijeme hoda: cca 6 sati bez pauza.
Izlet je tehnički nezahtjevan, kondicijski srednje zahtjevan.

U slučaju lošeg vremena izlet se odgađa.

Informacije i prijave: Samir Burnić, 098 272 750, samir.burnic@gmail.com