29.10.2022. (sub) Medvednica: Kameni svati (noćni izlet)

kameni svati domPLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira za svoje članove planinarski izlet:

MEDVEDNICA: Kameni svati (noćni izlet)
subota, 29. listopada 2022.

Nalazimo se u Sv. Nedelji u 17:30h iza pošte, otkud idemo osobnim automobilima do Ponikvi, gdje oko 18h krećemo prema Kamenim svatima.

Na planinarskoj kući Kameni svati ćemo se podružiti, zapaliti vatru te ispeći kobasice.
Nakon toga se vraćamo nazad prema Ponikvama.

Staza svima poznata kao dio Dedine obilaznice, samo ovaj put po noći što daje drugačiji doživljaj.

Svi zainteresirani se moraju prijaviti najkasnije do četvrtka navečer zbog organizacije kupnje roštilj kobasica (troškove dijelimo po broju prijavljenih).

Napomena:
Svi koji idu na izlet moraju imati odgovarajuću planinarsku obuću (gojzerice), te biti slojevito obučeni. Dakle standardna planinarska oprema.

Obavezno uzeti naglavne lampe!!!
U ruksake staviti kabanice za svaki slučaj, dovoljno vode i nešto za pojesti.

Vrijeme hoda cca 4,5 h bez pauza, cca 12km.
Izlet je tehnički nezahtjevan, kondicijski također nezahtjevan.

U slučaju lošeg vremena izlet se odgađa.

Informacije i prijave: Samir Burnić, 098272750, samir.burnic@gmail.com