6.11.2022. (nedjelja) Postojnska jama (Slovenija)

postojnskaPLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira za polaznike male planinarske škole i ostale članove planinarski izlet:

POSTOJNSKA JAMA (Slovenija)
nedjelja, 6. studenog 2022.

Polazak je u 7 h iza pošte u Svetoj Nedelji, putujemo busom.

Cijena prijevoza je 120 kn (15,93 €) po osobi.

Ulaznice za posjet jami su 40 eura odraslih, 25 eura djeca (6-15 god) (za sudionike male planinarske škole prijevoz i ulaznica su besplatni).

Plan: nakon 3 satne vožnje (s pauzom) dolazimo u Postojnu. Uz stručno vodstvo, s početkom u 11h, obići ćemo jamu prema programu "Treking kroz 3 jame", u trajanju od oko 3h po kondicijski nezatjevnoj stazi.

Oprema: udobna obuća za hodanje (tenesice ili sl.) Topla odjeća prikladnu za 10 ⁰C koliko je u jami.
Prehrana: u blizini se nalaze objekti s raznom ponudom jela i pića ili iz vlastitog ruksaka.

Planirani povratak oko 19h.

Prijave isključivo pozivom vodiču Filipu Brozoviću na mob. 097 7296 136.