22.7.2018. (nedjelja) Šetnja po svetonedeljskim bregima

P3200061

Planinarsko društvo Pinklec u nedjelju, 22. srpnja organizira za članove Društva i ostale zainteresirane građane cjelodnevnu šetnju po svetonedeljskim bregima.

Polazak je u 10 sati s Trga Ante Starčevića u Svetoj Nedelji. Hodat ćemo do kapele sv. Marije Magdalene, gdje se u nedjelju održava proštenje, a u 11 sati održat će se sveta misa. Nakon mise nastavljamo šetnju preko Molvičke šume i molvičkih brežuljaka do naselja Svetonedeljski Breg i Svete Nedelje.
Povratak u Svetu Nedelju u poslijepodnevnim satima.

Ako želite nekoliko sati uživati u prekrasnim pogledima sa svetonedeljskih i molvičkih brežuljaka, pridružite se ovoj lijepoj šetnji.

Obavezno ponijeti dovoljno tekućine (barem 1 litru po osobi), nešto hrane, zdravstvenu iskaznicu, rezervnu majicu. Preporučamo i energetske pločice.

Više informacija: 091 444 60 80 (Željko).