Kalnikizlet Male planinarske škole

Hrv. zagorje: Kuna goraizlet Male planinarske škole

Banovina: Hrastovička goraizlet Male planinarske škole

Medvednica: Sljemeizlet Male planinarske škole

Plan izleta za listopad (pdf)

Plan izleta za studeni (pdf)

Svetonedeljske pješačke rekreacijske staze

DSC012492011. godine Planinarsko društvo Pinklec u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Svete Nedelje trasiralo je 6 pješačkih rekreacijskih staza po svetonedeljskim bregima. Turistička zajednica je staze označila smeđim turističkim putokazima te izdala turističku kartu na kojoj su staze ucrtane.
Sve staze počinju i završavaju na Trgu Ante Starčevića u Svetoj Nedelji.

Staza 1 - KOZJAK
Duljina: 4 km
Vrijeme potrebno za obilazak: cca 1:30 h
Trasa: Trg A. Starčevića - Ul. Marijana Stilinovića - Vodovodna ulica - šuma Padež - ulica Kozjak - Trešnjevačka - Okićka - Svetonedeljska cesta - Trg A. Starčevića (usput se može skrenuti na vidikovac Kozjak s kojeg se pružaju prekrasni pogledi na sve strane; skretanje je označeno, vidikovac je od staze udaljen 3 minute)