Učlanjenje

nove iskazniceGodišnja članarina za Planinarsko društvo "Pinklec" Sveta Nedelja:

- odrasle osobe: 80 kuna.

- predškolska djeca, učenici, studenti i umirovljenici: 50 kuna

- obiteljska članarina: 180 kn (za obitelji - roditelje s djecom školske ili predškolske dobi)

Članarine se mogu platiti utorkom od 19:00 sati u prostorijama Društva u Svetoj Nedelji, Stilinovićeva 7 (stara pošta).

Stare iskaznice vrijede dok ima mjesta za markice. Dok ih imamo na zalihi, izdajemo ih gratis kao i do sada. Tko želi, može kupiti novu iskaznicu, cijena je 10,00 kn.

Nove članske iskaznice izrađene su u formi standardizirane ID plastične kartice s poljima za upisivanje osnovnih članskih podataka (ime, prezime, OIB, naziv i sjedište udruge). Članske markice od ove godine tiskane su u formi samoljepljivih naljepnica sa zaštitnim elementom.

Prilikom učlanjenja više nije potrebno priložiti fotografije, potrebno je samo donijeti popunjenu pristupnicu.

Pristupnica: MS Word, pdf