e-pošta: pinklec.info@gmail.com; sastanci utorkom od 19:00

Samoborsko gorje: Okić

Info: 091/579-4628 (Dino).   Opširnije

26.6.2018. (utorak) Izvanredna izborna skupština PD Pinklec

Sukladno članku 17. Statuta Društva te odluci Upravnog odbora donijetoj na sjednici održanoj 12. lipnja 2018., u utorak, 26. lipnja 2018. s početkom u 18:30 održat će se izvanredna izborna sjednica Skupštine PD Pinklec. Sjednica će se održati u društvenim prostorijama u Svetoj Nedelji, Stilinovićeva 7.

Pozivamo sve članove Društva da prisustvuju sjednici, kako bismo mogli izabrati novo vodstvo Društva. Prema statutu, Skupštinu čine svi punoljetni članovi Udruge.

Prijedlozi za članove Upravnog i Nadzornog odbora te Suda časti primaju se na adresu e-pošte: pinklec.info@gmail.com, najkasnije 25. lipnja 2018.

Dnevni red:
1. Otvaranje skupštine i uvodna riječ
2. Izvješće verifikacijske komisije
3. Izbor radnog predsjedništva
4. Usvajanje dnevnog reda
5. Izbor zapisničara i 2 ovjerovitelja zapisnika
6. Razrješenje dužnosti predsjednika, dopredsjednika, tajnika, članova Upravnog odbora, Nadzornog odbora i Suda časti
7. Izbor novog predsjednika, dopredsjednika, tajnika, članova Upravnog odbora, Nadzornog odbora i Suda časti
8. Razno