1./2.4.2023. (sub/ned) Velebit: Ljubičko brdo, Kiza, V. Sadikovac

Pogled s Velikog Sadikovca na Ljubičko brdo i KizuPLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira za polaznike opće planinarske škole i ostale članove planinarski izlet:

SREDNJI VELEBIT: Ljubičko brdo, Kiza, Veliki Sadikovac
subota / nedjelja, 1./2. travnja 2023.

Polazak u 5:30 h, s parkirališta iza pošte u Sv.Nedelji.

ZBOG NEPOVOLJNE VREMENSKE PROGNOZE IZLET SE ODGAĐA ZA 22./23.4.2023.

Prijevoz autobusom, cijena 20eura. Vozimo se oko 3h.

Zbog ograničenih kapaciteta smještaja, dio ljudi će biti smješten u Hostelu Baške Oštarije, dio u kampu Velebit, u tkzv. hobitskim kućicama.
Cijena noćenja 15 eura.

Prvi dan ćemo proći Ljubičko brdo i Kizu, oko 6 h hodanja. Kondicijski i tehnički srednje zahtjevan izlet.
Drugi dan ćemo ići na Veliki Sadikovac. Oko 4 h hoda. Kondicijski srednje, tehnički lagan izlet.
Ovisno o prilikama, postoji mogućnost duže ture.

Prehrana u Hostelu Baške oštarije, koji je ustvari i restaurant ili ono što smo ponijeli.

Ponijeti standardnu planinarsku opremu.

Povratak u Sv.Nedelju u večernjim satima 2.4.

U slučaju nepovoljnih vremenskih prilika izlet se odgađa.

Uplate za prijevoz se mogu uplatiti preko računa društva ili na sastanku u utorak. Noćenje se plaća na licu mijesta.

Prijave i info: 0913371091 (Denis).