Novaki, Športska 1 / 1. kat,

5.8.2018. (nedjelja) Radna akcija na pl. putu Sv. Nedelja - Okić

DSCN9851U nedjelju, 5. kolovoza 2018. Planinarsko društvo "Pinklec" iz Svete Nedelje organizira radnu akciju na planinarskom putu Sveta Nedelja - Okić. U planu je označavanje planinarskim markacijama nove trase od Svetog Martina pod Okićem do planinarskog doma.

Polazak je u 8:00 s parkinga iza pošte u Svetoj Nedelji. Predviđeno je 4 - 5 sati hoda i rada. Potrebna je oprema kao i za običan planinarski izlet - dovoljno tekućine, nešto hrane, rezervna majica... Obucite staru odjeću zbog mogućnosti da se zaprlja bojom. Alat i pribor osigurava društvo, za svaki slučaj ponesite zaštitne rukavice.

Informacije: 091 444 60 80 (Željko).