16.12.2018. (nedjelja) Hrvatsko zagorje: Trakošćan, Ravna gora

DSCN4291PLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira za svoje članove planinarski izlet u Hrvatsko zagorje:

TRAKOŠĆAN, RAVNA GORA
u nedjelju, 16. prosinca 2018.

Okupljanje: u 7:30 sati, na parkiralištu iza pošte u Svetoj Nedelji

Prijevoz: autima,očekivano vrijeme dolaska 9 h- parking ispred hotela Coning

Trasa hoda:
Okupljanje ispred Dvorca Trakošćan i obilazak jezera samo oko dvorca. Krećemo planinarskim putem pored Hotela Coning označenom planinarskom stazom prema selu Vrbanići i nastavljamo prema velikim pećinama, potom do pl.k. "Pusti duh", nastavljamo do Crkve Sveta tri Kralja i nakon kraće staze stižemo do pl.k. Filićevog doma, imamo odmor i hranu. Krećemo natrag, šetnja poučnom stazom, vraćanje planinarskom stazom prema Filićevom domu, od kuda se vraćamo preko sela Meljan prema dvorcu Trakošćan.

Vrijeme hoda: 5.00 h.
Težina: kondicijski lagano, tehnički nezahtjevno.

Prehrana: iz ruksaka ili/i u pl. domu.
Oprema: standardna planinarska, primjerena vremenskim uvjetima. Popis opreme na https://www.pd-pinklec.hr/index.php/9-razno/15-oprema-za-planinarenje .

Povratak u Sv. Nedelju: do 18:00 sati.

Informacije i prijave: Ivan Delić 098/750-005.